X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
 
فوتبال با طعم شکلات
فوتبال از دریچه نگاه بهلول

1- رایان گیگز  ولزی , منچستریونایتد,

بی تردید بهترین بازیکن چپ پای هجومی تاریخ فوتبال انگلیس و لااقل این سی ساله اخیر دنیاست. بسیار محبوب و کلا باصطلاح " سربه زیر در میادین ورزشی" . 

همیشه یک ستون موفقیت های منچستر یونایتد و الکس فرگوسن بر ساق های جادویی وی استوار بوده ست. یهویی! این آقای متاهل سربزیر که چند سال هم چهره ی ورزشی سال و مستر بی بی سی هم شده است ؛ تیتر اول روزنامه های اروپا می شود و فساد اخلاقی اش - تا حد همبستری با همسر برادرش و آبستن کردن و وادار نمودن وی به سقط جنین و پرداخت 600 هزار پوند به برادر مربوطه برای حق سکوت!!- مقادیری در حد میلیون گیگا بایت دیتا! در فضای مجازی بخود اختصاص می دهد.

 

برخورد اجتماع و ملت و مسئولین ورزشی مرتبط :

تقبیح می شود. زمزمه هاست که فرگوسن او را به بهانه ی سن بالا اجباراً بازنشسته کند و در نهایت محکوم به پرداخت 1/000/000 پوند ناقابل معادل 2 میلیارد تومان می شود!!

التفات بفرمایید که  سیاست در سرزمین کلاً با دین بیگانه است و آزادی حتی از فرانسه ی مدعی اختراع! ان ؛ بیشتر وجود دارد . حتی روابط آنچنانی!! هم تشویق و ترغیب

با یک منتها!! که نه تا حدی که توازن جامعه و اصول انسانیت و قوام خانواده و ازدواج را مورد تمسخر قرار دهد.

فدراسیون فوتبال انگلیس و باشگاه منچستر یونایتد بخاطر این افتضاح ؛ در حضور نخست وزیر کشور به این قدرت و عظمت - که مسئولین ما اسهال گرفتند وقتی با تهدیدشان بخاطر ربایش آن چند ملوان مواجه شدند- رسما از خانواده ها و مردم و کودکانشان کتبا عذر خواهی می کنند.

 2- یک جای مملکت ایران خمینی شهر!! ؛ زوجی ؛ زوجهایی ؛ میهمانی خصوصی دارند در بین خودشان. 

به حریم شان ؛ به شخصیت شان ؛ به کرامت انسانی شان، به حقوق اولیه ی شان، به منزلت خلیفه اللهی شان، به عشق/ همسر / خواهر / دوست و همنوعشان ؛ طلم و توهین و تجاوز می شود.


یعنی در مملکت امام زمان

ام القراء اسلام

حکومت شیعی با ولایت و امامت و نیابت

مملکت شهید داده و مدعی اداره دنیا 

و رو به رشد ؛رو به تسخیر فضا و کائنات


التفات بفرمایید که اینجا بحث پارتی شبانه و اکستازی و بالا شهر تهرون و دخترفراری و گشت ارشاد نیست. " مهمانی خصوصی و بعضا فامیلی" ست.

بقیه ی داستان را که بهتر از من می دانید.


برخورد اجتماع و مسئولین :

اجتماع ؛ بروید نظر " الی " را در وبلاگ خانم رشیدی بخوانید ؛ جوابی که آن خانم مذهبی به ایشان میدهد ؛ خانمی که حتما پای سفره ی ابوالفضل می نشیند و ختم قران میگیرد و بچه اش را شاید به احترام خانم فاطمه -سلام الله علیها- همنام و یاد او میگذارد.

مسئولین ؛ (دایره بحث را وسیع تر می کنم)

رییس پلیس استان اصفهان در آخرین اظهار نظر پیرامون حادثه تاسف بار تجاوز گروهی از اراذل و اوباش به زنان در باغی در خمینی شهر گفته است :« این قبیل حوادث طبیعی است و در تمام شهرها و استانهای کشور رخ می دهد». ایشان ادامه می دهد :« وقوع حادثه خمینی شهر و سرقت همزمان از چهار مغازه در اصفهان با رسانه ای شدن، بزرگنمایی شد». در این حال رییس دادگستری اصفهان نیز گفته است: برخلاف گزارش های اولیه ، افراد مورد تعرض اعضای 4 خانواده بودند و شامل 4 زوج و یک خواهر برادر بودند .

بعد از آنکه احمدی نژاد اعلام کرد که   ایران تنها کشوری است که در آن هیچ کس گرسنه نمی خوابد و فقیری وجود ندارد، اکنون  علی ملکی امام جمعه قصرشیرین  هم گفته است : «به برکت وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی و محوریت ولایت فقیه امروز می‌بینیم که ایران امن‌ترین کشور دنیا است».


شما چه فکر میکنید؟